Käsitöökaardid, pajalapid- ja kindad, põlled ning lastetoa sisustus

Plärts! käsitöökaardid, pajalapid, pajakindad, põlled, lasteriided ja mõõdupuud on Eestis toodetud autoridisainiga kingitused. Leiate valikust kingitusi sünnipäevadeks, pulmadeks, katsikuteks ja muudeks olulisteks sündmusteks teie elus. Meie disain on inspireeritud Põhjamaa loodusest ja loomadest ning ilusast eesti keelest.

Edasi poodi! Tutvu meie kingituste valikuga siin

Kingitused, mis rõõmustavad

Meie soov on üllatada ning rõõmustada kingituse saajat unikaalsete illustratsioonidega ning kauni ja praktilise eesti disainiga. Leiate meie valikust kindlasti kingituse emale, vanaemale või naisele. Samuti on meil valik katsikukingitusi - õnnitluskaardid beebi sünni puhul ja mõõdupuud lastetuppa.

Looming

Meie originaalmustrid ja tooted on inspireeritud peamiselt Eesti loodusest ja loomadest, põhjamaisest värvitunnetusest ning kaunist eesti keelest.
Toodetel on kokku saanud armastus erinevate tekstuuride vastu, olgu nendeks siis disain paberid, kangad või mõni muu käega katsutav eriline materjal.

Käsitöö

Peame au sees käsitööoskust ning käsitöökaardid on valminud täielikult käsitööna. Samuti kaasame tootmisprotsessi ka teisi Eesti ettevõtteid, näiteks pajalappid, pajakindad ja põlled on valminud Eesti õmblejate käe all.